O Firmie

Historia firmy „Trans-Wiert” sięga lat 50-tych ubiegłego stulecia. Składa się na nią wszystko, co było nierozerwalnie związane z losami polskiego przemysłu naftowego.

W 1953 roku powstało w Jaśle Przedsiębiorstwo Poszukiwań Nafty i Gazu, a w nim dział transportu, którego zadaniem było wykonywanie przewozów samochodowych oraz świadczenie usług technicznych na rzecz PPNiG.

W latach 70-tych wybudowano w Jaśle przy ulicy Przemysłowej 11 Bazę Transportowo Sprzętowa, która na przełomie lat ulegała różnego rodzaju transformacjom.

Z dniem 02 stycznia 2002 roku, po kolejnych zmianach organizacyjnych
i odpowiednim przygotowaniu w ramach dalszej restrukturyzacji PNiG utworzona została Spółka „Trans-Wiert”, i samodzielnie rozpoczęła działalność na rynku.

Obecnie Firma Trans-Wiert Sp. z o.o. posiada ponad 170 jednostek taboru i sprzętu, takich jak: samochody osobowe, ciągniki siodłowe, samochody ciężarowe o ładowności od 2 do 55 ton, spycharki, koparki, żurawie samochodowe oraz sprzęt do robót drogowych.

Świadczymy usługi w zakresie przewozu ładunków masowych i uniwersalnych, przewozu ładunków ciężkich i ponadnormatywnych, wykonywania usług sprzętowych dźwigami, spycharkami i koparkami, napraw pojazdów i działalności warsztatowej.

Prowadzimy także stację kontroli pojazdów, stację benzynową i LPG, sprzedaż części zamiennych do samochodów osobowych i ciężarowych, stację konserwacji pojazdów oraz montaż i konserwację samochodowych instalacji gazowych.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług!